kontaktní informace do bazaru

Kontaktní informace inzerce zdarma a bazaru

E-mailový kontakt 

Kontaktujte nás pomocí formuláře


Vaše jméno:
Váš e-mail pro odpověď:
Čeho se Váš dotaz týká:
Text Vaší zprávy:
Opište kontrolní kód:
Kontrolní obrázek
Opište text přesně tak jak je na obrázku.

Máte-li problém s přidáním inzerátu do bazaru, či si myslíte, že některý z inzerátů porušuje pravidla, můžete nás kontaktovat.

Budeme rádi, když nám zašlete Vaše nápady či náměty k inzertnímu serveru Do Bazaru.
Můžete využít emailových kontaktů uvedených na této stránce. Rádi Vám odpovíme či poradíme s případným problémem v inzerci zdarma a bazaru.

Děkujeme Vám za Vaše náměty i názory díky kterým pro Vás můžeme lépe zkvalitnit služby inzerce zdarma a bazaru.

V případě technických problémů (nefunkčnost serveru či nemožnost zvýhodnit inzeráty) s inzertním serverem Do Bazaru nás můžete kontaktovat v pracovní dny od 9:00 - 15:00 hodin. na tel. čísle +420 571 629 279

Provozovatelem inzertního serveru Do Bazaru je:
Ing. Jan Hrdý - HS COMPUTERS
A. Kubeši 1510
757 01 Valašské Meziříčí
IČ: 73095087
DIČ: CZ7610265872
Bankovní spojení: 160404725/0600
Web: www.hscomputers.cz
 
© 2007-2023 Soukromá inzerce zdarma a bazar. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci | Antivir levně i zdarma
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercie Naše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
0.01